Homepage
Site map
Mail us!
Latvian language
Russian language
Mila Baltics


Par mums

SIA MILA PROPLASTA ir dibināta 1998. gadā, un tā ir Lietuvas kompānijas UAB MILA PROPLASTA meitas uzņēmums Latvijā. UAB MILA PROPLASTA galvenais akcionārs ir Anglijas uzņēmums HEYWOOD WILLIAMS GROUP PLC, kurā ietilpst arī SIA MILA PROPLASTA radniecīgie MILA HARDWARE U.K., MILA BESLAG A/S un citi uzņēmumi.

Līdz ar to arī SIA MILA PROPLASTA ir viens no daudzajiem šīs grupas uzņēmumiem pasaulē. Piederība šādai finansiāli tik spēcīgai uzņēmumu grupai ir mūsu lepnums, un reizē tā arī ir garantija mūsu klientiem par to, ka viņu rīcībā vienmēr būs viskonkurētspējīgākais produkts.

SIA MILA PROPLASTA kopš paša dibināšanas brīža darbojas ražošanas nozīmes preču tirgū. Mūsu klienti ir liels skaits Latvijas logu ražotāji, vadošos logu ražošanas uzņēmumus ieskaitot. Pie mums ir iespējams iegādāties izejmateriālus (PVC) logu ražošanai, kā arī furnitūru visu veidu logu un durvju ražošanai. Uzņēmuma galvenā misija ir nodrošināt mūsu klientu nepārtrauktu ražošanas procesu. Lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti, nepārtraukti tiek investēti līdzekļi noliktavas saimniecībā.
Mēs labi izprotam mūsu klientu augošās vajadzības, un esam gatavi strādāt, lai tās tiktu izpildītas. Tāpēc mūsu devīze ir: " Jūs ražojat , mēs piegādājam".

Lai nodrošinātu nepārtrauktu mūsu klientu uzņēmumu ražošanas procesu, mūsu noliktavas atlikums tiek plānots tā, lai preces noliktavā atrastos optimālā daudzumā. Šis process tiek vadīts un kontrolēts ar speciāli izstrādātas sistēmas palīdzību.

Sākot no 2007. gada sadarbībā ar Dānijas māsas uzņēmumu MILA BESLAG A/S un skandināvu furnitūras ražotāju PN BESLAG A/S , SIA MILA PROPLASTA sāk piedāvāt furnitūru arī skandināvu tipa logiem, kas ir laba eksporta prece ar augstu pievienoto vērtību Latvijas logu ražotājiem.

Mūsu noliktava un birojs atrodas Rīgā, ērti piebraucamā vietā Maskavas ielā 449.

Maskavas 449, LV-1063, Rīga
Tālr./fakss 67132363
E-mail: ivars@milabaltics.lv

Copyright © 2007, SIA "Proplasta".
All Rights Reserved.
Developed by GARM Technologies.